Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare și execuție lucrări pentru obiectivul „Lucrări de sistematizare pe verticală și asigurare utilități - bloc locuințe pentru tineri, destinate închirierii, județul Olt, municipiul Caracal, str. Dragoș Vodă nr. 2C”
- Număr anunț
- SCN1048185
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
- Furnizor / câștigător
- ALEXCOR TRADING SRL (CUI 18430493)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 969.611 RON
- Valoare atribuită
- 969.567 RON
- Data publicării
- 15.07.2019 09:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1024235
- Termen limită
- 01.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055450
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini bloc ANL.pdf.p7s
- Clauze contractuale bloc ANL.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055450.pdf
- Formulare si modele bloc ANL.docx.p7s
- Liste cu cantitati.pdf.p7s
- Planse [ANL].zip.p7s
- SF Sistematizare ANL.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ALEXCOR TRADING SRL CUI RO 18430493
Asociați 1
AMADON PROCONS DESIGN SRL CUI RO36172082
Valoare atribuită
969.567 RON
din 969.611 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro