Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 54,5% sub estimat

Autoturism şi autoutilitară

Număr anunț
CN1015813
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
Cod CPV
34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157.404 RON
Valoare atribuită
71.567,37 RON 54,5% sub estimat
Data publicării
04.10.2019 14:11
Anunț de atribuire
CAN1024901
Termen limită
11.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1065069

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 157.404 RON Adjudecat: 71.567,37 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 : Autoturism 71.690 RON AUROCAR 2002 S.R.L. 71.567,37 RON ↓0,2%
2 : Autoutilitară 85.714 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUROCAR 2002 SRL CUI RO 11690410

Valoare atribuită

71.567,37 RON

din 157.404 RON estimat 54,5%

Adjudecat la 45,5% din estimat · economie 85.836,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.