Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 55,4% sub estimat

Achizitie mobilier scolar pt unitatea operationala Liceul Marin Preda - ordonator tertiar de credite

Număr anunț
SCN1048169
Autoritate contractantă
Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
511.340 RON
Valoare atribuită
228.162 RON 55,4% sub estimat
Data publicării
15.07.2019 08:05
Anunț de atribuire
SCNA1020821
Termen limită
22.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1055354

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TELETIM SRL CUI RO 1825138
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PROMTINTER EXPERT SRL CUI RO 18106293
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

228.162 RON

din 511.340 RON estimat 55,4%

Adjudecat la 44,6% din estimat · economie 283.178 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.