Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,0% sub estimat
Servicii de organizare tabere de vară pentru elevi şi Servicii de organizare excursii educaţionale si organizare vizite informare la licee
- Număr anunț
- SCN1048166
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 (CUI 19127979)
- Furnizor / câștigător
- CARPATIA TOUR 50 SRL (CUI 12662982)
- Cod CPV
- 55243000-5 · Servicii de tabere de copii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187.500 RON
- Valoare atribuită
- 127.444,02 RON 32,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.07.2019 07:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1022353
- Termen limită
- 26.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055121
Documente
Documentația de atribuire
- 15_18_49_1004_09_39_32Modele_formulare_ofertanti_.docx.p7s
- Caiet de sarcini_Tabere_DREAM.doc.p7s
- Contract de servicii.docx.p7s
- FisaDate_DF1055121.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 187.500 RON Adjudecat: 127.444,02 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de organizare tabere de vară pentru elevi | 150.000 RON | Carpatia Tour 50 | 127.444,02 RON ↓15,0% |
| 2 | Servicii de organizare excursii educaţionale si organizare vizi… | 37.500 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARPATIA TOUR 50 SRL CUI RO 12662982
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
1001 AFACERI SRL CUI 36632997
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GREEN TRADING HERMES S.R.L. CUI RO 29333178
Valoare atribuită
127.444,02 RON
din 187.500 RON estimat
32,0%
Adjudecat la 68,0% din estimat · economie 60.055,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.