Atribuită Anunț de participare

CONSTRUIRE SALA MULTIFUNCTIONALA IN LOCALITATEA ALMAS, JUDETUL ARAD

Număr anunț
SCN1048384
Autoritate contractantă
Comuna Almas (CUI 3520270)
Furnizor / câștigător
FARBRO CAMELEON COMPANY SRL (CUI 34212733)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
605.950 RON
Valoare atribuită
605.692,50 RON
Data publicării
16.07.2019 23:10
Anunț de atribuire
SCNA1035650
Termen limită
02.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1055671

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

605.692,50 RON

din 605.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.