Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 52,7% sub estimat

Achizitie mobilier scolar pt unitatea operationala Scoala Gimnaziala nr. 163 - ordonator tertiar de credite

Număr anunț
SCN1048356
Autoritate contractantă
Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178.580 RON
Valoare atribuită
84.412 RON 52,7% sub estimat
Data publicării
16.07.2019 15:54
Anunț de atribuire
SCNA1020811
Termen limită
23.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1055689

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MERVAL GRUP SRL CUI RO 23918670
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NEW MOB EXPANSION SRL CUI RO 29328333
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

84.412 RON

din 178.580 RON estimat 52,7%

Adjudecat la 47,3% din estimat · economie 94.168 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.