Atribuită
Anunț de participare
Servicii de elaborare ”Actualizare Planul Urbanistic General si R.L.U. al Municipiului Targoviste” - PMT-2019-P-18, Cod unic de identificare 4279944-2019-33
- Număr anunț
- SCN1048349
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- AREAL DESIGN SRL (CUI 24735859)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800.000 RON
- Valoare atribuită
- 800.000 RON
- Data publicării
- 16.07.2019 13:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1024804
- Termen limită
- 05.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055518
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1055518.pdf
- Model formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AREAL DESIGN SRL CUI 24735859
Valoare atribuită
800.000 RON
din 800.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro