Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat
Servicii tiparire si scanare, alb-negru/color, fara operator’’
- Număr anunț
- SCN1048337
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4340633)
- Furnizor / câștigător
- SAMA CONSUL SRL (CUI 3903321)
- Cod CPV
- 79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 620.000 RON
- Valoare atribuită
- 585.209,70 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2019 12:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1023338
- Termen limită
- 29.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055479
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini servicii tiparire.pdf.p7m
- FisaDate_DF1055479.pdf
- Formular contract.pdf.p7m
- Formulare serv tiparire.pdf.p7m
- Intructiuni ofertanti.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAMA CONSUL SRL CUI RO 3903321
Valoare atribuită
585.209,70 RON
din 620.000 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 34.790,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.