Atribuită
Anunț de participare
CONSUMABILE PENTRU SISTEM ABLATIE TUMORALA SI REZECTIE ORGANE PARENCHIMATOASE CU RADIOFRECVENTA
- Număr anunț
- CN1013192
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- DOICEMED SRL (CUI 35294022)
- Cod CPV
- 33161000-6 · Instalatie de electrochirurgie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179.335 RON
- Valoare atribuită
- 179.335 RON
- Data publicării
- 16.07.2019 09:57
- Anunț de atribuire
- CAN1023275
- Termen limită
- 22.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055506
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (6)
Estimat: 179.335 RON Adjudecat: 179.335 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dispozitiv de rezectie bipolara HABIB 4X- kit (contine un elect… | 32.965 RON | — | |
| 2 | Dispozitiv de rezectie bipolara HABIB 4X laparoscopic | 37.690 RON | — | |
| 3 | Dispozitiv pentru ablatie tip Starburst XL 9 electrozi marimea … | 25.425 RON | — | |
| 4 | Dispozitiv pentru ablatie tip Starburst TALON 4 elecrozi marime… | 25.765 RON | — | |
| 5 | Dispozitiv pentru ablatie tip Starburst Xli Enhanced 9 electroz… | 31.725 RON | DOICEMED | 179.335 RON |
| 6 | Dispozitiv pentru ablatie tip Starburst TALON 4 electrozi marim… | 25.765 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOICEMED SRL CUI RO 35294022
Valoare atribuită
179.335 RON
din 179.335 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro