Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Proiectare si executie lucrari de extindere si/sau modernizare/ renovare a constructiilor civile (camin cultural), in localitatea Sambateni in cadrul proiectului ,,REABILITARE, MODERNIZARE SI EXTINDERE CAMIN CULTURAL SAMBATENI JUD. ARAD”
- Număr anunț
- SCN1048310
- Autoritate contractantă
- COMUNA PAULIS (CUI 3520245)
- Furnizor / câștigător
- NADEMI STIL SRL (CUI 27810971)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 822.765,64 RON
- Valoare atribuită
- 822.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2019 09:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1027757
- Termen limită
- 01.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049006
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- DALI Camin Sambateni-1-62.pdf.p7s
- DALI Camin Sambateni-63-124.pdf.p7s
- FisaDate_DF1049006.pdf
- Formulare si contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NADEMI STIL SRL CUI RO 27810971
Asociați 1
ARAM PLAN PROIECT S.R.L. CUI 38830176
Subcontractanți 1
INSTAL 5F CONSTRUCT SRL CUI RO18374130
Valoare atribuită
822.000 RON
din 822.765,64 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 765,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.