Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,8% sub estimat

Achizitie Utilaje în Comuna Vărădia de Mureș, județul Arad

Număr anunț
SCN1048304
Autoritate contractantă
Comuna Varadia de Mures (CUI 3519208)
Furnizor / câștigător
DUTCH TRUCK SERVICES SRL (CUI 33427149)
Cod CPV
43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372.787,15 RON
Valoare atribuită
299.000 RON 19,8% sub estimat
Data publicării
16.07.2019 08:44
Anunț de atribuire
SCNA1026865
Termen limită
12.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1055635

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VERBITA TRUCK SRL CUI 18200702

Valoare atribuită

299.000 RON

din 372.787,15 RON estimat 19,8%

Adjudecat la 80,2% din estimat · economie 73.787,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.