Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,4% sub estimat
Desktop - transa 1
- Număr anunț
- CN1013103
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 794.297 RON
- Valoare atribuită
- 766.953 RON 3,4% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2019 02:02
- Anunț de atribuire
- CAN1022162
- Termen limită
- 20.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 135-331516
- Documentație de atribuire
- DF1054231
Documente
Documentația de atribuire
- CS Desktop - transa 1.docx.p7s
- FisaDate_DF1054231.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model contract de furnizare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Valoare atribuită
766.953 RON
din 794.297 RON estimat
3,4%
Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 27.344 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.