Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat

Servicii de evaluare, consiliere si consultare medicala neinvaziva/kinetoterapeutica in cadrul proiectului ,,Educat si sanatos in Sectorul 3 - clasele IX - XII"

Număr anunț
SCN1048460
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
KINETO STIM SRL (CUI 32203135)
Cod CPV
85140000-2 · Diverse servicii de sanatate (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394.800 RON
Valoare atribuită
390.000 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
17.07.2019 16:29
Anunț de atribuire
SCNA1024016
Termen limită
01.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1055834

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KINETO STIM SRL CUI 32203135

Valoare atribuită

390.000 RON

din 394.800 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 4.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.