Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,4% sub estimat
Mentenanta majora a LEA 220 (400) kV Iernut – Ungheni 2 (proiectare)
- Număr anunț
- CN1013262
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- ROMPROIECT ELECTRO SRL (CUI 13823815)
- Cod CPV
- 71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322.560 RON
- Valoare atribuită
- 237.300 RON 26,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.07.2019 16:06
- Anunț de atribuire
- CAN1025295
- Termen limită
- 29.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055859
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini- tema proiectare Mentenanta maj. LEA Iernut Ungheni2.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii - Mentenanta maj. LEA Iernut Ungheni 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055859.pdf
- Modele formulare_Mentenanta majora Iernut Ungheni2.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPROIECT ELECTRO SRL CUI RO 13823815
Subcontractanți 1
GEOCADEX SRL CUI 23829530
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTROPRECIZIA A.G. SRL CUI RO 25609735
Valoare atribuită
237.300 RON
din 322.560 RON estimat
26,4%
Adjudecat la 73,6% din estimat · economie 85.260 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.