Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,1% sub estimat

Execuție lucrări aferente proiectulului Regenerare urbană – Fostul sediu administrativ E.M. Valea de Brazi

Număr anunț
SCN1048294
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
GARANT G CONSTRUCT SRL (CUI 2143830)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.069.227,45 RON
Valoare atribuită
1.840.464,49 RON 11,1% sub estimat
Data publicării
17.07.2019 11:13
Anunț de atribuire
SCNA1027467
Termen limită
12.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1055377

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
NENA TRUST S.R.L. CUI RO34763252
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.840.464,49 RON

din 2.069.227,45 RON estimat 11,1%

Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 228.762,96 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.