Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,4% sub estimat
CONSUMABILE PENTRU HOTEL- sampon, sapun, casca dus, set cusut, saci de gunoi
- Număr anunț
- SCN1048408
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.988 RON
- Valoare atribuită
- 22.908 RON 28,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.07.2019 09:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1024651
- Termen limită
- 29.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055732
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Caiet de sarcini-consumabile.pdf.p7s
- 4. Modele formulare -consumabile pt. hotel.doc.p7s
- 5. Clauze contractuale-consumabile hotel.docx.p7s
- FisaDate_DF1055732.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL CUI RO 32521457
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COMTIB SRL CUI RO 12613866
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
KLAUS DISTRIBUTION SRL CUI RO 14154620
Valoare atribuită
22.908 RON
din 31.988 RON estimat
28,4%
Adjudecat la 71,6% din estimat · economie 9.080 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.