Atribuită
Anunț de participare
Achizitie Autoturism electric – 100%, dotat cu sistem de avertizare sonora si luminoasa, omologat
- Număr anunț
- SCN1048395
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137.815,12 RON
- Valoare atribuită
- 137.772,36 RON
- Data publicării
- 17.07.2019 08:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1021625
- Termen limită
- 29.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055774
Documente
Documentația de atribuire
- CS nr. 28553 + Anexa 1 - Auto electric.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055774.pdf
- Modele de Formulare Auto Electric.doc.p7s
- Propunere Contract Auto Electric.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
137.772,36 RON
din 137.815,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro