Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
„Reabilitare si modernizare unitate sanitara in comuna Macea, judetul Arad”
- Număr anunț
- SCN1048608
- Autoritate contractantă
- COMUNA MACEA (PRIMARIA) (CUI 3519410)
- Furnizor / câștigător
- FARBRO CAMELEON COMPANY SRL (CUI 34212733)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 618.267 RON
- Valoare atribuită
- 617.582,07 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.07.2019 21:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1025039
- Termen limită
- 07.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053204
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.zip.p7s
- Clauze contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1053204.pdf
- Modele de formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARBRO CAMELEON COMPANY SRL CUI 34212733
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
SC GMA GRIGMAR FAMILY SRL CUI RO32933709
Asociați 1
NADEMI STIL SRL CUI RO 27810971
Valoare atribuită
617.582,07 RON
din 618.267 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 684,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.