Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
furnizare mobilier în cadrul proiectului DOTARE CĂMINE CULTURALE ÎN SATELE REVIGA, MIRCEA CEL BĂTRÂN, CRUNȚI, ROVINE COMUNA REVIGA, JUD. IALOMIȚA
- Număr anunț
- SCN1048602
- Autoritate contractantă
- COMUNA REVIGA (CUI 4231660)
- Furnizor / câștigător
- TECHNIK CIVIL SRL (CUI 28495619)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.526,32 RON
- Valoare atribuită
- 81.400 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.07.2019 17:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1024404
- Termen limită
- 06.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055842
Documente
Documentația de atribuire
- 2m.Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 3m.Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- 4m.Formulare.pdf.p7s
- 5m.Model contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055842.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TECHNIK CIVIL SRL CUI 28495619
Valoare atribuită
81.400 RON
din 81.526,32 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 126,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.