Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,4% sub estimat

Servicii de elaborare a documentatiei tehnico economice faza PT,DDE,CS si executie lucrari la obiectivul de investitii: “ Refacerea instalatiilor electrice la unitati de invatamant prescolar si Scolar din Mun Oradea” : Refacerea instalațiilor electrice interioare la unități de învățământ administrate de Direcția Patrimoniului Imobiliar din Municipiul Oradea”, astfel: - Grădinița cu Program Prelungit nr. 24 – str. Dimitrie Cantemir nr. 84; - Grădinița cu Program Prelungit nr. 41 – str. Prof. I. Cantacuzino nr. 68; - Grădinița cu Program Prelungit nr. 44 – str. Aviatorilor nr. 2; - Grădinița cu Program Prelungit nr. 50 – str. Cazaban nr. 35; - Grădinița cu Program Normal nr. 55 – str. Hațegului nr. 32; - Grădinița cu Program Normal nr. 2– str. Ialomiței nr. 3; - Şcoala Gimnazială "Dimitrie Cantemir" – str. Sextil Pușcariu, nr. 2/A;

Număr anunț
SCN1048571
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
AMPER PROIECT SRL (CUI 15526497)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900.336 RON
Valoare atribuită
2.308.533 RON 20,4% sub estimat
Data publicării
18.07.2019 15:40
Anunț de atribuire
SCNA1029482
Termen limită
05.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1056088

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMPER PROIECT SRL CUI RO 15526497
Terți susținători 1
REMORINI GRUP SRL CUI RO28154476
Subcontractanți 1
HELION SECURITY SRL CUI RO26471400
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.308.533 RON

din 2.900.336 RON estimat 20,4%

Adjudecat la 79,6% din estimat · economie 591.803 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.