Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE PIESE SCHIMB POMPE KSM
- Număr anunț
- SCN1048568
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- MECANEX SA (CUI 613803)
- Cod CPV
- 42124200-6 · Piese pentru pompe sau pentru elevatoare de lichide (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 298.550 RON
- Valoare atribuită
- 298.525 RON
- Data publicării
- 18.07.2019 15:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1025638
- Termen limită
- 09.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056079
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.pdf.p7s
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056079.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- PROIECT CONTRACT.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MECANEX SA CUI 613803
Valoare atribuită
298.525 RON
din 298.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro