- Număr anunț
- CN1015861
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- ROMARM (CUI 13554423)
- Cod CPV
- 35331300-3 · Grenade (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.738.499,20 RON
- Valoare atribuită
- 32.640.010 RON
- Data publicării
- 10.10.2019 01:40
- Anunț de atribuire
- CAN1031603
- Termen limită
- 24.10.2019 09:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 196-477167
- Documentație de atribuire
- DF1065241
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMARM CUI RO 13554423
Valoare atribuită
32.640.010 RON
din 29.738.499,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro