Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Executie lucrari pentru obiectivul de investitii "Modernizare unitate de invatamant: Scoala Gimnaziala nr. 1, Mileanca, Corp C1"
- Număr anunț
- SCN1048528
- Autoritate contractantă
- COMUNA MILEANCA (CUI 3571567)
- Furnizor / câștigător
- BISCOP SRL (CUI 13964210)
- Cod CPV
- 45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.167.378,46 RON
- Valoare atribuită
- 2.165.192,88 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.07.2019 10:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1023256
- Termen limită
- 06.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055932
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract lucrari.docx.p7s
- DEVIZE MILEANCA C1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055932.pdf
- GRAFIC FIZIC DE REALIZARE SCOALA MILENCA C1.pdf.p7s
- Modele formulare.doc.p7s
- SCAN- PTh D.E Mileanca C1 - 10.pdf.p7s
- SCAN- PTh D.E Mileanca C1 - 1.pdf.p7s
- SCAN- PTh D.E Mileanca C1 - 2.pdf.p7s
- SCAN- PTh D.E Mileanca C1 - 3.pdf.p7s
- SCAN- PTh D.E Mileanca C1 - 4.pdf.p7s
- SCAN- PTh D.E Mileanca C1 - 5.pdf.p7s
- SCAN- PTh D.E Mileanca C1 - 6.pdf.p7s
- SCAN- PTh D.E Mileanca C1 - 7.pdf.p7s
- SCAN- PTh D.E Mileanca C1 - 8.pdf.p7s
- SCAN- PTh D.E Mileanca C1 - 9.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
BISCOP SRL CUI RO13964210
Asociați 1
MOVILAND MET SRL CUI RO 33559735
Valoare atribuită
2.165.192,88 RON
din 2.167.378,46 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.185,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.