Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achiziţionarea și montarea corpurilor de iluminat public
- Număr anunț
- SCN1048516
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC-INST SRL (CUI 15922718)
- Cod CPV
- 34928530-2 · Lampi de iluminat stradal (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.000 RON
- Valoare atribuită
- 209.514,62 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.07.2019 09:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1022871
- Termen limită
- 01.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055943
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- caiet de sarcini nou-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1055943.pdf
- -Formulare-semnat.doc.p7s
- instructiuni nou-semnat.pdf.p7m
- Model contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC-INST SRL CUI RO15922718
Valoare atribuită
209.514,62 RON
din 210.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 485,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.