Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,0% sub estimat

Furnizare autogreder in leasing financiar-DSSV

Număr anunț
CN1015852
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
43221000-8 · Gredere rutiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360.976,74 RON
Valoare atribuită
285.784,60 RON 79,0% sub estimat
Data publicării
10.10.2019 01:39
Anunț de atribuire
CAN1026151
Termen limită
14.11.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 196-475441
Documentație de atribuire
DF1065206

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
BCR LEASING IFN SA CUI RO13795308
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

285.784,60 RON

din 1.360.976,74 RON estimat 79,0%

Adjudecat la 21,0% din estimat · economie 1.075.192,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.