Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 83,0% sub estimat

Dotări cu echipamente şi mobilier specific didactic şi de laborator, alte categorii de echipamente şi dotări independente pentru Școala Gimnazială Șerban Vodă Cantacuzino Călimănești

Număr anunț
SCN1048501
Autoritate contractantă
Orasul Calimanesti (CUI 2541630)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259.264,22 RON
Valoare atribuită
44.142 RON 83,0% sub estimat
Data publicării
18.07.2019 08:54
Anunț de atribuire
SCNA1025055
Termen limită
29.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1055837

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 259.264,22 RON Adjudecat: 44.142 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Mobilier specific didactic 71.147,06 RON EURODIDACTICA S.R.L. 44.142 RON ↓38,0%
2 Electronice 168.957,99 RON Anulat
3 Electrocasnice 12.436,97 RON Anulat
4 Jaluzele 6.722,20 RON Anulat

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PROMTINTER EXPERT SRL CUI RO 18106293
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

44.142 RON

din 259.264,22 RON estimat 83,0%

Adjudecat la 17,0% din estimat · economie 215.122,22 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.