Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,9% sub estimat
Furnizare cearsafuri, fete de perna si saltele
- Număr anunț
- SCN1048488
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 39512100-5 · Cearsafuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180.235,05 RON
- Valoare atribuită
- 142.651 RON 20,9% sub estimat
- Data publicării
- 18.07.2019 08:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1023681
- Termen limită
- 12.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055880
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Formular de oferta tehnica.doc.p7s
- 11. Formular oferta financiara.docx.p7s
- 13. Formular mediu, social, relatii munca.doc.p7s
- 14. Formular art 60.docx.p7s
- 2017_ST 1039-2011 panza cearsaf.pdf
- 2017_ST 1546-13 saltea.pdf
- 2017_ST 1610-11 lenjerie pat.pdf
- 6. Caiet de sarcini.doc.p7s
- 8. Clauze contractuale echip.doc.p7s
- FisaDate_DF1055880.pdf
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 180.235,05 RON Adjudecat: 142.651 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cearsaf de pat | 34.320 RON | — | |
| 2 | Cearsaf plic | 59.400 RON | OVAVINCI SRL | 90.130 RON |
| 3 | Fete de perna | 13.000 RON | — | |
| 4 | Saltea tip relaxa ( 90x200 cm) | 73.515,05 RON | SOFTMET SRL | 52.521 RON ↓28,6% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOFTMET SRL CUI RO 18187069
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DIMI MAN CONF SRL CUI RO 14999349
Valoare atribuită
142.651 RON
din 180.235,05 RON estimat
20,9%
Adjudecat la 79,1% din estimat · economie 37.584,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.