Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 93,2% sub estimat
Acord-cadru de furnizare de consumabile tip toner pentru multifuncționalele/imprimantele/faxurile din cadrul Aparatului Central la Ministerului Afacerilor Interne
- Număr anunț
- CN1013138
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
- Furnizor / câștigător
- PRODUCTON SRL (CUI 4528050)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.357.134,45 RON
- Valoare atribuită
- 434.370 RON 93,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.07.2019 02:10
- Anunț de atribuire
- CAN1024399
- Termen limită
- 22.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 137-336817
- Documentație de atribuire
- DF1055184
Documente
Documentația de atribuire
- Acord -cadru tonere-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini tonere-semnat.pdf.p7s
- Contract subsecvent tonere-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1055184.pdf
- Formulare si modele tonere-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
434.370 RON
din 6.357.134,45 RON estimat
93,2%
Adjudecat la 6,8% din estimat · economie 5.922.764,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.