Atribuită Anunț de participare

Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti si a deseurilor periculoase

Număr anunț
CN1013139
Autoritate contractantă
Institutul Oncologic Prof. Dr. I. Chiricuta Cluj-Napoca (CUI 4547125)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.944.000 RON
Valoare atribuită
10.605.000 RON
Data publicării
18.07.2019 02:08
Anunț de atribuire
CAN1022095
Termen limită
19.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 137-337559
Documentație de atribuire
DF1055224

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
FINANCIAR URBAN SRL CUI RO 15343880

Valoare atribuită

10.605.000 RON

din 1.944.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.