Atribuită
Anunț de participare
Dotarea directiei administrarea domeniului public si privat cu echipamente specifice
- Număr anunț
- SCN1048678
- Autoritate contractantă
- Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
- Furnizor / câștigător
- BITERA SOLUTIONS SRL (CUI 30514267)
- Cod CPV
- 34144200-0 · Vehicule pentru servicii de urgenta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167.934,27 RON
- Valoare atribuită
- 167.930 RON
- Data publicării
- 19.07.2019 14:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1025247
- Termen limită
- 05.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056316
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- Contract GAL - bun (1).pdf.p7s
- DUAE proiect GAL.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056316.pdf
- FORMULARE proiect GAL.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BITERA SOLUTIONS SRL CUI RO 30514267
Valoare atribuită
167.930 RON
din 167.934,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro