Atribuită Anunț de participare

PAINE SEMIALBĂ 2019 - 2020

Număr anunț
SCN1048651
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Furnizor / câștigător
MOPAN SUCEAVA S.A. (CUI 34874331)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272.076,20 RON
Valoare atribuită
1.098.706,18 RON
Data publicării
19.07.2019 11:11
Anunț de atribuire
SCNA1022249
Termen limită
30.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1056039

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UDI-PANIF 2001 SRL CUI RO32174056

Valoare atribuită

1.098.706,18 RON

din 272.076,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.