Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,7% sub estimat
Dotarea cu mobilier școlar a unităților de învățământ preuniversitar de stat din comuna Provița de Jos, județul Prahova
- Număr anunț
- SCN1048648
- Autoritate contractantă
- Comuna Provita de Jos (CUI 2843159)
- Furnizor / câștigător
- TELETIM SRL (CUI 1825138)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194.117,65 RON
- Valoare atribuită
- 173.442 RON 10,7% sub estimat
- Data publicării
- 19.07.2019 10:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1023758
- Termen limită
- 06.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1055747
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf
- Declaratie functii deciziei-semnat.pdf
- FisaDate_DF1055747.pdf
- Fisa date-semnat.pdf
- Strategie contractare-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TELETIM SRL CUI RO 1825138
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MERVAL GRUP SRL CUI RO 23918670
Valoare atribuită
173.442 RON
din 194.117,65 RON estimat
10,7%
Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 20.675,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.