Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,2% sub estimat
Achizitia de materiale de curatenie necesare Directiei generale de asistenta sociala Constanta defalcate pe loturi
- Număr anunț
- SCN1048620
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
- Furnizor / câștigător
- TARGET POINT SRL (CUI 21948100)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.288,90 RON
- Valoare atribuită
- 94.795,55 RON 50,2% sub estimat
- Data publicării
- 19.07.2019 08:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1022679
- Termen limită
- 30.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056091
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Materiale de curatenie si anexe-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1056091.pdf
- Formulare materiale -semnat-semnat.doc.p7s
- PROIECTE CONTRACT MATERIALE CURATENIE 2019-semnat.zip.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 94.795,55 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Materiale de curățenie uz general | — | Target Point | 94.795,55 RON |
| 2 | Produse profesionale pentru mașină de spălat rufe | — | Anulat | — |
| 3 | Produse profesionale pentru mașină de spălat vase | — | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TARGET POINT SRL CUI RO 21948100
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FABI TOTAL GRUP SRL CUI RO 15556234
Valoare atribuită
94.795,55 RON
din 190.288,90 RON estimat
50,2%
Adjudecat la 49,8% din estimat · economie 95.493,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.