Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Ambulanta tip „A2” – Ambulanta de transport sanitar ne-asistat
- Număr anunț
- SCN1048613
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 34114121-3 · Ambulante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 370.000 RON
- Valoare atribuită
- 369.500 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.07.2019 08:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1022841
- Termen limită
- 05.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056121
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze Contractuale_Ambulanta 2019.rtf.p7s
- FisaDate_DF1056121.pdf
- Modele de formulare_Ambulanta 2019-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Valoare atribuită
369.500 RON
din 370.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.