Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat
Achizitie de masini, utilaje, echipamente de constructii si autovehicule - defalcate pe loturi
- Număr anunț
- CN1013033
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- KUHN ROMANIA S.R.L. (CUI 6519610)
- Cod CPV
- 43300000-6 · Masini si echipament de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.979.763,02 RON
- Valoare atribuită
- 3.485.472 RON 12,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.07.2019 02:14
- Anunț de atribuire
- CAN1023522
- Termen limită
- 20.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 138-339420
- Documentație de atribuire
- DF1055014
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini autogreder.pdf.p7s
- Caiet de sarcini autoutilitara.pdf.p7s
- Caiet de sarcini incarcator frontal.pdf.p7s
- Caiet de sarcini masina de taiat asfalt.pdf.p7s
- Caiet de sarcini microbuz.pdf.p7s
- Caiet de sarcini repartizator mixturi asfaltice.pdf.p7s
- contract furnizare produse.docx.p7s
- FisaDate_DF1055014.pdf
- Formulare achizitie produse.doc.p7s
- Informatii ofertanti Produse.docx.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 3.979.763,02 RON Adjudecat: 3.485.472 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Repartizator mixturi asfaltice - 1 bucata | 1.275.680,67 RON | WIRTGEN ROMANIA S.R.L. | 1.270.000 RON ↓0,4% |
| 2 | Incarcator frontal (2,7 - 3,2 mc) - 1 bucata | 978.579,83 RON | KUHN ROMANIA | 2.192.000 RON |
| 3 | Autogreder ( >18t ) – 1 bucata | 1.281.470,59 RON | — | |
| 4 | Masina de taiat asfalt - 2 bucati | 24.031,93 RON | S.C. MEM IMPEX S.R.L. | 23.472 RON ↓2,3% |
| 5 | Microbuz transport persoane (capacit. min.18+1, max. 22 + 1) … | 300.000 RON | Anulat | — |
| 6 | Autoutilitara cu cabina dubla (7 locuri si bena basculabila) … | 120.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARCOM R.M.C. 94 S.R.L. CUI RO 6519610
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEM IMPEX SRL CUI RO 7885180
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WIRTGEN ROMANIA SRL CUI RO 1572361
Valoare atribuită
3.485.472 RON
din 3.979.763,02 RON estimat
12,4%
Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 494.291,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.