Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat
Munitie 30 mm cu proiectil exploziv-trasor pentru instalatiile AK-230
- Număr anunț
- CN1013142
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- ROMARM (CUI 13554423)
- Cod CPV
- 35620000-6 · Proiectile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.691.620 RON
- Valoare atribuită
- 12.249.714,71 RON 3,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.07.2019 02:12
- Anunț de atribuire
- CAN1026785
- Termen limită
- 05.08.2019 09:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 138-341245
- Documentație de atribuire
- DF1055724
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMARM CUI RO 13554423
Valoare atribuită
12.249.714,71 RON
din 12.691.620 RON estimat
3,5%
Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 441.905,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.