Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,8% sub estimat
Acord-cadru de furnizare produse – „Autovehicule cu capacitate de 8+1 locuri”
- Număr anunț
- SCN1015885
- Autoritate contractantă
- UM 0526 TG. MURES (CUI 4322998)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34115200-8 · Autovehicule pentru transportul a mai putin de 10 persoane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 647.500 RON
- Valoare atribuită
- 480.245,05 RON 25,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.09.2018 15:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1006598
- Termen limită
- 26.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023488
Documente
Documentația de atribuire
- Acord-cadru-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023488.pdf
- Formulare Acord cadru-semnat.doc.p7s
- Proiect contract subsecvent-semnat.doc.p7s
- Specificatie tehnica-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CARGO BUSINESS LOGISTIC SRL CUI 36841748
Valoare atribuită
480.245,05 RON
din 647.500 RON estimat
25,8%
Adjudecat la 74,2% din estimat · economie 167.254,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.