Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,9% sub estimat
Execuția lucrărilor de modernizare cămin cultural în localitatea Ciucurova în cadrul proiectului MODERNIZARE CAMIN CULTURAL IN LOCALITATEA CIUCUROVA, COMUNA CIUCUROVA, JUDET TULCEA
- Număr anunț
- SCN1015849
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciucurova (CUI 4508592)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.248.660,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.050.354,44 RON 15,9% sub estimat
- Data publicării
- 12.09.2018 11:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1012254
- Termen limită
- 05.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022661
Documente
Documentația de atribuire
- 5.1 456_PT+DE Camin Ciucurova.zip.p7s
- 5.2 Clarificari PT pentru contract lucrarirev.pdf.p7s
- 5.3 referate verificatori CC Ciucurova.pdf.p7s
- 5.4 Plan amplasament Organizare de santier_ (003).pdf.p7s
- 5.5 Formular F1 camin Ciucurova.pdf.p7s
- 6. Formulare .doc.p7s
- cuprins.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022661.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
CONSTRUCT STILL 2002 SRL CUI RO 15123214
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ARCHIPRO CONSTRUCT CUI RO17870828
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ELCOS GRUP SRL CUI 24692944
Valoare atribuită
1.050.354,44 RON
din 1.248.660,74 RON estimat
15,9%
Adjudecat la 84,1% din estimat · economie 198.306,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.