Atribuită
Anunț de participare
Lucrari de executie aferente obiectivului de investitii "Amenajare strazi in zonele noi de locuinte Municipiul Bistrita-str.Secundara 7 Sigmir"
- Număr anunț
- SCN1015844
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- LUCRARI DRUMURI SI PODURI SA (CUI 571198)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 816.850 RON
- Valoare atribuită
- 863.781,98 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 10:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1009245
- Termen limită
- 01.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021857
Documente
Documentația de atribuire
- Doc.tehnica part.1-semnat.rar.p7s
- Doc.tehnica part.2-semnat.rar.p7m
- FisaDate_DF1021857.pdf
- Formular lucrari Str.Secundara 7 Sigmir-semnat.doc.p7m
- Model contract Secundara 7-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUCRARI DRUMURI SI PODURI SA CUI RO 571198
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CML.RO SRL CUI RO 9337248
Valoare atribuită
863.781,98 RON
din 816.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro