Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
SERVICII de PROIECTARE a obiectivului de investitii „Alimentarea cu energie electrică (inclusiv procurare si montaj tablouri electrice) pentru racordarea la energia electrica a Ambulatorului de Specialitate (Dispensare TBC) din cadrul Spitalului Clinic de Pneumoftiziologie Iasi - str.Dr.I.Cihac nr.30”
- Număr anunț
- SCN1015840
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Iasi (CUI 4541262)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL TEHNIC SRL (CUI 8357395)
- Cod CPV
- 71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.500 RON
- Valoare atribuită
- 100.428,02 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.09.2018 10:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1036139
- Termen limită
- 24.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023303
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini proiectare semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023303.pdf
- Formular oferta model semnat.pdf.p7s
- Liste de preturi-proiectare semnat.pdf.p7s
- model contract servicii semnat.pdf.p7s
- Strategia - PROIECTARE EE Amb semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GENERAL TEHNIC SRL CUI 8357395
Valoare atribuită
100.428,02 RON
din 100.500 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 71,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.