Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat
Furnizare carburanți auto, motorină și benzină, pentru necesarul Comunei Moldovița până la sfârșitul anului 2019
- Număr anunț
- SCN1048832
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOLDOVITA (CUI 4326671)
- Furnizor / câștigător
- DAN-GIGI SRL (CUI 12770569)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.000 RON
- Valoare atribuită
- 94.100 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.07.2019 23:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1020915
- Termen limită
- 29.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056437
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAN-GIGI SRL CUI 12770569
Valoare atribuită
94.100 RON
din 99.000 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 4.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.