Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,0% sub estimat

Licență MS Office Standard sau echivalent

Număr anunț
CN1013306
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
ASSECO SEE (CUI 6614131)
Cod CPV
48315000-9 · Pachete software pentru tehnoredactare computerizata (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.000.000 RON
Valoare atribuită
19.204.703,55 RON 40,0% sub estimat
Data publicării
22.07.2019 18:30
Anunț de atribuire
CAN1029361
Termen limită
22.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 140-344151
Documentație de atribuire
DF1056023

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASSECO SEE CUI RO 6614131
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050

Valoare atribuită

19.204.703,55 RON

din 32.000.000 RON estimat 40,0%

Adjudecat la 60,0% din estimat · economie 12.795.296,45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.