Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat

Aparat roentgendiagnostic digital

Număr anunț
CN1013311
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
Cod CPV
33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016.806,72 RON
Valoare atribuită
1.936.000 RON 4,0% sub estimat
Data publicării
22.07.2019 18:25
Anunț de atribuire
CAN1023475
Termen limită
26.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 140-344283
Documentație de atribuire
DF1056118

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
INFOMED SRL CUI RO 6502839
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432

Valoare atribuită

1.936.000 RON

din 2.016.806,72 RON estimat 4,0%

Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 80.806,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.