Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

ACHIZITIE ORNAMENTE LUMINOASEPENTRU SARBATORILE DE IARNA 2019 - 2020

Număr anunț
CN1015878
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Furnizor / câștigător
SWISS CITY SOLUTIONS S.R.L. (CUI 28311686)
Cod CPV
31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.799.400 RON
Valoare atribuită
1.796.400 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
11.10.2019 01:48
Anunț de atribuire
CAN1025583
Termen limită
11.11.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 197-477805
Documentație de atribuire
DF1065351

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1

Valoare atribuită

1.796.400 RON

din 1.799.400 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 3.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.