Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat

Infiintare sistem de alimentare cu apa si sistem de colectare si epurare a apelor uzate menajere, in comuna Obarsia, judetul Olt

Număr anunț
SCN1048752
Autoritate contractantă
COMUNA OBARSIA (CUI 5139710)
Furnizor / câștigător
OLGTANC CONSTRUCT SRL (CUI 30648625)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.416.296,91 RON
Valoare atribuită
10.125.511,93 RON 2,8% sub estimat
Data publicării
22.07.2019 09:51
Anunț de atribuire
SCNA1026704
Termen limită
30.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1051120

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
GENERAL INVEST SRL CUI RO 24445804
Terți susținători 1
CONI SRL CUI RO 1310859

Valoare atribuită

10.125.511,93 RON

din 10.416.296,91 RON estimat 2,8%

Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 290.784,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.