Atribuită Anunț de participare

ELECTROENCEFALOGRAF

Număr anunț
SCN1048915
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33121100-5 · Electroencefalografe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.452 RON
Valoare atribuită
134.400 RON
Data publicării
23.07.2019 17:08
Anunț de atribuire
SCNA1022115
Termen limită
05.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1056557

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824

Valoare atribuită

134.400 RON

din 134.452 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.