Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Sigurante FIM 7,2 kV/2,5-25A
- Număr anunț
- SCN1048898
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
- Cod CPV
- 31211300-1 · Sigurante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.755,47 RON
- Valoare atribuită
- 61.117,06 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2019 15:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1023229
- Termen limită
- 07.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056192
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Modele FORMULARE.doc.p7s
- CS.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056192.pdf
- instructiuni.pdf.p7s
- proiect ctr.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL CUI 27246814
Valoare atribuită
61.117,06 RON
din 63.755,47 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 2.638,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.