Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,2% sub estimat
Achizitionarea de Imprimante A4
- Număr anunț
- SCN1048886
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA PARCURI SI GRADINI BUCURESTI S.A. (CUI 37938154)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.500 RON
- Valoare atribuită
- 24.450 RON 14,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2019 13:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1022695
- Termen limită
- 31.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056236
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
2NET COMPUTER SRL CUI RO 8586712
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HERALD SRL CUI RO 7384634
Valoare atribuită
24.450 RON
din 28.500 RON estimat
14,2%
Adjudecat la 85,8% din estimat · economie 4.050 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.