Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Contract de achiziţie publică pentru execuţia lucrărilor de construcţii-montaj la obiectivul de investiţii: “Punerea în siguranţă a barajului Cornu, judeţul Dolj”.

Număr anunț
SCN1048870
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
Furnizor / câștigător
SOCOT SA (CUI 2522493)
Cod CPV
45247212-9 · Lucrari de consolidare a barajelor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.464.740 RON
Valoare atribuită
1.462.098,84 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
23.07.2019 10:37
Anunț de atribuire
SCNA1023688
Termen limită
07.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1054327

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOCOT SA CUI RO 2522493

Valoare atribuită

1.462.098,84 RON

din 1.464.740 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.641,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.