Atribuită
Anunț de participare
Furnizare mobilier pentru 4 grădiniţe din județul Covasna cuprinse în Proiectul privind Reforma Educaţiei Timpurii în România
- Număr anunț
- CN1013432
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.068 RON
- Valoare atribuită
- 81.068 RON
- Data publicării
- 23.07.2019 10:22
- Anunț de atribuire
- CAN1025114
- Termen limită
- 23.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056427
Documente
Documentația de atribuire
- 2019-07-17 Caiet de sarcini mobilier.pdf.p7s
- 2019-07-17 FORMULARE mobilier.docx.p7s
- 2019-07-17 Model contract mobilier.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056427.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Valoare atribuită
81.068 RON
din 81.068 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro